نتایج جستجو برای عبارت :

توییتر یک نفر را به خاطر صحبت در مورد قتل شان بین در Hitman 2 بن کرد

دانلود بازی هیتمن گو HITMAN GO برای اندروید
دانلود نسخه جدید بازی هیتمن گو+ دانلود با لینک مستقیم
بازی هیتمن گو (Hitman GO) یک بازی ماجراجویی فوق العاده از کمپانیSQUARE ENIX LTD می باشد. این کمپانی بازی های محبوب دیگری همچون Lara Croft Go و Deus Ex GO و…  را نیز منتشر کرده است.
احتمالا شما با هیتمن که شخصیتی متفاوت و مرموز دارد آشنا هستید.
بازی Hitman GO با کسب امتیاز فوق العاده ۴٫۶ از ۵٫۰ در گوگل پلی توانسته است نظر بیش از ۵۰۰ هزار کاربر را تا کنون به خود جلب کند.

داستان ب
شان بین در نقش اولین Elusive Target بازی حضور پیدا کرده است؛ اما در توییتر چیزی در مورد آن نگویید، چرا که مسئولان این شبکه اجتماعی شما را بن خواهند کرد!
بازی Hitman 2 چند روز پیش منتشر شد و توانست نظرات مثبتی را به خود اختصاص دهد و سایت زومجی هم در نقد خود به این بازی امتیاز ۸.۵ داد. یکی از بخش‌های جالب این اثر IO Interactive به مأموریت‌هایی مربوط می‌شود که هر چند وقت یک بار فعال می‌شوند و بازیکن را تشویق به کشتن هدف خاصی تحت عنوان Elusive Target می‌کنند. اولین
Hitman 2 یک بازی مخفی‌کاری با زاویه دوربین سوم شخص است که ادامه‌‌ی نسخه‌ی قبلی خود، Hitman 2016 است. این بازی شباهت‌های زیادی با نسخه‌ی قبلی دارد اما شما را در مأموریت‌های کاملاً متفاوت و در کشورهای جدیدی خواهد برد. برای اولین بار در سری، یک بخش مولتی پلیر به نام Sniper Assassin در بازی قرار دارد که در آن بازیکنان به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. این بازی توسط IO Interactive توسعه پیدا کرده و Warner Bros. Interactive Entertainmentآن را روانه‌ی بازار کرده است.

در سال ۲۰۱۶، ریبوت بازی Hitman عرضه شد و توانست عملکرد قابل قبولی را از خود به‌نمایش بگذارد. در آن سال استودیو IO Interactive هیتمن را در قالب اپیزودهای مختلف عرضه کرد. این در حالی بود که Hitman 2 به‌صورت یک بازی کامل روانه‌ی بازار شد. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد استودیو سازنده برای نسخه بعدی، قصد دارد به همان ساختار و سیستم اپیزودیک برگردد.
باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، استودیو IO Interactive با همکاری شرکت نوکلیپ (Noclip) یک مستند را ساخته است که در آن در م
با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی و عرض تبریک بابت فرا رسیدن ماه ربیع.
در این پست به درخواست چند نفر از همراهان گرامی مجموعه موسیقی متن بازی HITMAN) 2016)برای دانلود قرار می‌گیرد.
:.: انتشار مجموعه کامل برای اولین بار :.:
.: با دو کیفیت 128 و 320 :.
بازی Hitman محصولی از استودیو Io-Interactive است که در سبک اکشن و مخفی کاری ساخته شده است. کمپانی نام‌آشنای Square Enix اولین اپیزود از این بازی را در ۱۱مارس ۲۰۱۶ (۲۱ اسفند ۹۴) منتشر کرد. اکتبر ۲۰۱۶ با عرضه‌ی ششمین اپیز

باسلام بازی HITMAN 2: این بازی باید شما کاملا مخفی امل کنید تا کسی شما را نبینند وازتون ردی پیدا نکنند شما تو بازی یا دو هدف دارید یا سه تا هدف دارید شما در این بازی توانایی پوشیدن لباس بقیه را دارید می توانید جنازه های کسانی که کشتید را بردارید و مخفی کنید .اگر تو بازی کسی ردی از شما را پیدا کند یا جنازه ها را پیدا کند از امتیازی که میگیرد کم می شود. شما میتونید قدبلزینگ بازی رو شروع کنید لباس و وسایل دیگری با خودتان ببرید. 

Monument Valley 2Monument Valley 2، بازیِ یک قطع پیوند بین مادر و کودک است! محیط بازی بسیار لذت بخش است. آرامش وسپس حرکت آن را به یکی از بهترین پازل ها در اندروید تبدیل کرده است.
Hitman G0Hitman Go یکی از بهترین بازی های تلفن همراه باشد. شخصیت ها به صورت کارکتر های ثابت هستند. صداهای مکانیکی و طراحی زیبا ، به نحوی ست که شما هرگز نمی دانستید که به آن نیاز دارید. هیچ شناخت قبلی برای لذت بردن از این بازی لازم نیست.
Alto’s Odysseyیک دونده اتوماتیک است که از کفش های پرنده به جای ی
محافظ مزدور : داستان فیلم در مورد یک بادیگارد معروف است که وظیفه او
حفاظت از قاتلی حرفه ای است که باید در دادگاه بین المللی شهادت بدهد. آنها
باید اختلافات را کنار بگذارند و با هم همکاری کنند تا در زمان تعیین شده
به دادگاه برسند. ولی یک دیکتاتور که رئیس جمهور بلاروس می باشد و مرتکب هزاران قتل مخالفان شده می خواهد هر طور شده شاهدان را از بین ببرد تا در دادگاه لاهه بیگناه شناخته شود اما…
مدتی نبودم و کلید اینجا را به یلدا سپرده بودم. اما حقیقتا امشب بی هیچ دلیلی دلم خواست اینجا بنویسم. اگر از احوالاتم خواسته باشید ملالی نیست جز دوری شما و خستگی و کمردرد! مطمئنا شما از خیلی چیزها خبر ندارید! مثلا خبر ندارید که خستگی ام به خاطر ساییدن کف و دیواره های حمام است و کمردردم به خاطر سه طبقه بالا آوردن یخچال 30 فوت است! یا خبر ندارید خدا دستمان را گرفت و همه چیز را برایمان جور کرد که شب عید در خانه خودمان باشیم و همین الان از خانه خودمان ب
سگ گلدن رتریور اگر بهترین نژاد سگ نباشه قطعا یکی از بهترین هاست! محبوبیت شدیدی بین سگ دوست ها داره و در سال ۲۰۱۹ سومین سگ محبوب در دنیا شد.
اگه دنبال یه سگ مهربان، باهوش و زیبا می‌گردید که رابطه خیلی خوبی هم با بچه‌ها داشته باشه این نژاد بهترین انتخابه. این سگ هم به خاطر ظاهر زیباش و هم به خاطر اخلاق خوب و مهربونی که داره خیلی پرطرفداره و اصولا یه سگ خانواده به حساب می‌آد.
در این مقاله در مورد این نژاد محبوب و دوست داشتنی مفصل صحبت می‌کنیم؛ ا
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ اول خسته کننده صحبت نکنیم!
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ در مقاله پیشنین یعنی چرا خسته کننده صحبت می‌کنیم؟ به این موضوع پرداختیم که دلیل این موضوع چیست و البته ممکن است که خود ما نیز جزو این دسته از افراد باشیم که خسته کننده صحبت می‌کنیم و برای این که فن بیان خوبی داشته باشیم و جذاب  صحبت کنیم باید نکاتی را رعایت کنیم که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب
سلام
خواهری دارم 25 ساله، حدود یک سال پیش با پسری آشنا شد، پسر حدود ۴ یا ۵ سالی کوچیکتره از خواهرم. در ابتدای آشنایی شون پسره سن واقعیش رو به خواهرم نگفته بود، میگفت نخواستم از دستت بدم سر مسئله سن، با صحبت هایی که روانشناسان معروف در مورد سن مطرح کردن اختلافی سر سن چه از لحاظ سن تقویمی یا روانی ندارن.
خاله پسره با خواهرم در مورد ازدواج صحبت کرده بود که کمک شون میکنه، فقط کافیه مادر پسره راضی بشه، یه مدت که از رابطه شون گذشت پسر این طور که خودش م
+ در مورد قسمت صفرم صحبت می کنیم
+ نظرتون رو در مورد اسم پرسیدم
+ در مورد دلیل ۱۰۲۴ صحبت کردم
+ در مورد خودم و دلیل ضبط پادکست صحبت کردم و شاید تحریکتون کنم شما هم پادکست بسازید
+ شاید خاطراتتون رو زنده کردم با این قسمت
+ مطلب خاصی جز ۱۰۲۴ نگفتم
+ از قسمت اول روی قسمت های پادکست
نظراتتون رو برام ایمیل کنید یا در همین صفحه بنویسید
لینک مستقیم برای دانلود : دریافت مستقیم
پرستار سالمند و ارتباط با والدین سالمند:
با افراد سالمند صحبت کردن در مورد شرایط زندگی آنها و همچنین قبولاندن آنان به نیازشان به تغییر راحت نیست. ارتباط برقرار کردن با سالمند بسته به میزان صمیمیت با والدین سالمند تفاوت دارد و همچنین این رابطه به شرایط جسمانی، روحی و احساسی والدین بستگی دارد. از این رو پرستار سالمند باید روش های ارتباطی با فرد سالمند را به خوبی بشناسد. بسیاری از افراد به خاطر جلوگیری از بحث و دلخوری که امکان دارد اتفاق بیافت
سلام 
من یه دختر بین ۲۶ تا ۳۰ سال هستم، یه سال پیش نسبت به یکی حس خیلی مثبت و خوبی داشتم و از رفتارش و نگاه هاش معلوم بود که اونم به من علاقه داره، و همه ش سعی در ارتباط برقرار کردن با من داشتن، بعد فهمیدم ایشون چند سال از من کوچیکتر هستند.
هر وقت ایشون تو فضای مجازی یا واقعی سعی در باز کردن صحبت با من کرد من نخواستم صحبت رو ادامه بدم با اینکه علاقه داشتم، چون به خاطر سن مون و اینکه حس کردم سطح خانواده من از ایشون پایین تر هست و از نظر مالی تو مشک
آموزش درست صحبت کردن با دیگران
بخش سبک زندگی: درست صحبت کردن در روابط اجتماعی تاثیر زیادی دارد اگر می خواهید در جامعه جایگاه خوبی داشته باشید باید حتما درست صحبت کردن را بدانید.در ادامه روش درست صحبت کردن را به شما آموزش می دهیم
به ادامه بروید
ادامه مطلب
احتمالاً پیش آمده که با کسی مشغول صحبت باشید، اما بوی بد دهان او شما را اذیت کند یا اینکه کسی از صحبت کردن با شما به خاطر بوی بد دهانتان ناراحت باشد. این موضوع قطعا باعث شرمندگی برای بسیاری از مردم می‌شود.
در پزشکی تنفس بدبو با عنوان هالیتوسیس شناخته می‌شود و می‌تواند به خاطر دلایلی مثل خوردن غذاهای بودار، مشکلات پزشکی، بیماری لثه، سیگار کشیدن و یا دهان خشک باشد. اگر می‌خواهید بوی بد دهان را از بین ببرید، در ادامه با 10 روش ساده و فوری برای
امشب از دلتنگی ام با ماه صحبت می کنماز دلم، از یک غم جانکاه صحبت می کنمامشب از دل بستنم بر چشمه ی چشمان تواز زمین تا آسمان تا ماه صحبت می کنمتوی دریای نگاه وحشیت این بار همغرق و بیجان می شوم آنگاه صحبت میکنممثل یک تک برگ زرد و خشک در پاییز باغخسته و خش خش کنان در راه صحبت می کنمیوسف گم گشته ام چشم انتظارت هستم واز غم یک ماه، من در چاه صحبت می کنمامشب از دوری تو در انتهای بی کسیاز تب دلتنگی ام با ماه صحبت می کنم...#عبدالله_روا 
#portrait_photography#photobyme#خدا
امشب از دلتنگی ام با ماه صحبت می کنماز دلم، از یک غم جانکاه صحبت می کنمامشب از دل بستنم بر چشمه ی چشمان تواز زمین تا آسمان تا ماه صحبت می کنمتوی دریای نگاه وحشیت این بار همغرق و بیجان می شوم آنگاه صحبت میکنممثل یک تک برگ زرد و خشک در پاییز باغخسته و خش خش کنان در راه صحبت می کنمیوسف گم گشته ام چشم انتظارت هستم واز غم یک ماه، من در چاه صحبت می کنمامشب از دوری تو در انتهای بی کسیاز تب دلتنگی ام با ماه صحبت می کنم...#عبدالله_روا 
#portrait_photography#photobyme#خدا
تو را به جای همه کسانی که نشناخته‌ام دوست می دارمتو را به خاطر عطر نان گرمبرای برفی که آب می‌شود دوست می‌دارمتو را به جای همه کسانی که دوست نداشته‌ام دوست می‌دارمتو را به خاطر دوست داشتن دوست می‌دارمبرای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریختلبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می‌دارم
تو را به خاطر خاطره‌ها دوست می‌دارمبرای پشت کردن به آرزوهای محالبه خاطر نابودی توهم و خیال دوست می‌دارمتو را برای دوست داشتن دوست می‌دارمتو را به خاطر بوی لا
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : تمایل دارید با اطرافیانتان صحبت کنید اما در باز کردن سر صحبت با آن‌ها مشکل دارید؟ چگونگی آغاز برقراری ارتباط کلامی با دیگران از جمله مهارت‌های ارتباطی است که هر شخصی نیاز دارد آن را یاد بگیرد. در این صورت می‌توانید
ادامه مطلب
یکی از دغدغه های همه ی انسانها حضور در جمع های مختلف و نحوه صحبت کردن است .
اینکه چگونه بتوانیم در یک جمع بدرخشیم، خواه ناخواه به نحوه صحبت کردن ما و تک تک واژها و جملاتی بستگی دارد که ادا خواهیم کرد.
شاید در وهله اول حضور ما در جمع به نسبت ظاهر ما مورد قضاوت قرار گیرد، اما آنچه بعد از ترک ما در مجلس بیش از همه در اذهان نقش می بندد کلام و نحوه ی ادای کلام ماست .
از مهم ترین مهارت های صحبت کردن در جمع میتوان به موارد ذیل اشاره داشت .

ادامه مطل
دارم با یه نفر صحبت می کنم ...از پشت سر صدام میزنه... برمی گردم ،چند ثانیه فقط نگاهش می کنم ...بعد خودم را جمع و جور می کنم و سلام علیک می کنیم و بهش میگم به خاطر نوری که تو چشم هام بود درست صورتت را ندیدم برای همین طول کشید تا بشناسمت... اما هم خودش فهمید هم من می دونستم به خاطر چیز دیگه ای بود که نتونستم همون لحظه ی اول مطمئن بشم خودشه و با گرمی باهاش حال و احوال کنم 
 در این مواقع می ترسم از خودم ، از عاقبتم... این اولین بار نیست که همچین اتفاقی برای د
همه شان یا به خاطر بوفون رفته اند به یوونتوس،
یا به خاطر عظمت تاریخچه به یونایتد،
یا به خاطر جذابیت پروژه جاه طلبانه، به پاریسن ژرمن.
اخبار فوتبال را که دنبال می کنی عجیب است.
هیچ کس به خاطر پول به هیچ تیمی نمی رود مگر در لیگ چین و قطر!!!

پ.ن: صداقت غربی ها دارد دیوانه ام می کند.
چقدر خوب اند این غربی های قانون مدارِ اخلاق گرا.
با برخی از هنرمندان هنرمندانی که میزبان برنامه های رادیویی آنلاین رایگان خود در BlogTalkRadio.com هستند ، آشنا شوید. شما می توانید در مورد هنر خود به عنوان ابزاری تبلیغاتی صحبت کنید ، در مورد تکنیک ها صحبت کنید ، خدمات آموزشی خود را تبلیغ کنید یا حتی فقط در مورد قدردانی از هنر صحبت …The post بازاریابی آنلاین برای هنرمندان – BlogTalkRadio appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2WFbAEb
مشاهده مطلب در کانال
علت صحبت نکردن طوطی

چرا طوطی من دیگر صحبت نمی کند؟

مهم نیست که شما چه مدت صاحب طوطی تان بوده اید. اگر او که به صورت نرمال صحبت میکرده، یک روز حرف زدنش را متوقف کند شما قطعا متعجب خواهید شد .ممکن است برای شما کاملا نگران کننده باشد.چه دلایلی باعث شده که طوطی سخنگویی اش را متوقف کند؟ آیا این نشانه ی این است که در طوطی چیزی غیرعادی و نادرست باشد؟
ادامه ی پست در ادامه مطلب....
ادامه مطلب
آیا در مورد رابطه قبلی به همسر بگوییم؟

صحبت کردن در مورد رابطه عاطفی قبلی
آیا با همسر و یا عشق جدید در مورد رابطه قبلی و یا حتی رابطه جنسی قبلی چیزی باید بگوییم؟ اگر هر چیزی در مورد صبحت در رابطه با رابطه های قبلی شنیده اید فراموش کنید. شما می توانید در مورد روابط قبلی خود با فرد تازه تا حدی صحبت کنید ولی این صحبت کردن هم شرایط خاصی دارد.
ادامه مطلب
در حالت اول باید شروع به تولید محتوای با کیفیت و رایگان درباره آموزش برنامه نویسی کند. در این حالت کم کم علاقمندان به یادگیری برنامه نویسی جذب او میشوند و می توانند از کلاس های خصوصی، دوره ها و آموزش ها بهره مند شوند و از این طریق کسب درآمد انجام میشود.
در این حالت شخص اگر تبلیغ انجام پروژه های برنامه نویسی برای شرکت های بزرگ و معتبر کند، چندان موثر نخواهد بود. چون مخاطب او به خاطر نوع محتوایی که تولید کرده است کسانی هستند که میخواهند برنامه ن
سلام 
من یه دختر 25 ساله ام، در مورد عدم توانایی در تصمیم گیری، اون هم در این سن میخوام صحبت کنم. میخوام یه سناریو تکراری از همه خواستگاری های رسمیم رو تعریف کنم.
بسم الله الرحمن الرحیم
من با یک پسر شروع کردم به صحبت کردن، من گوش میدم، آشنا میشم، در نهایت هیچ تصمیمی نمیتونم بگیرم و چون نمیتونم تصمیم بگیرم رد می کنم... و این چرخه ادامه دارد ...
یا یه چرخه دیگه رو تعریف کنم پسره میاد ازش خوشم میاد منتها به خاطر ترس از اینکه نکنه اشتباه میکنم یهو پشی
رو دلم انگاری یه وزنه ی سنگین و بزرگ گذاشتن خیلی سنگین 
یه چیزی انگار قلبمو فشار میده شاید عذاب وجدان دلاییه که شکستم شاید به خاطر حس نفرتی که تو عمق دلم کاشته شاید به خاطر یادآوری همه ی حماقتاییه که کردم یا به خاطر حرفی که زدم و پاش نموندم 
اگه به خاطر یکی از اینا بود که خوب بود ولی وقتی به خاطر همه ی ایناس میشه نور علی نور . 
کاش میشد یه کاری کنم با این وزنه ی لعنتی کاش میشد درستش کنم این تپش قلبی رو که پایین نمیاد کاش میشد یه کاریش کرد 
دیگه حت
یکی از توصیه‌های نلسون ماندلا به کسانی که می‌خواهند رهبر باشند، این است که آخرین کسی باشید که صحبت می‌کند.
نلسون ماندلا نه‌تنها در کشور خود بلکه در سطح جهان به عنوان یک رهبر مورد احترام است. یکی از توصیه‌های نلسون ماندلا به کسانی که می‌خواهند رهبر باشند، این است که آخرین کسی باشید که صحبت می‌کند. به جای توصیه مرسوم «شنونده خوبی باشید» یاد بگیرید «آخرین نفری باشید که صحبت می‌کند». این کار دو مزیت دارد؛ اول به همه افراد این اجازه را می‌د
با برخی از هنرمندان هنرمندانی که میزبان برنامه های رادیویی آنلاین رایگان خود در BlogTalkRadio.com هستند ، آشنا شوید. شما می توانید در مورد هنر خود به عنوان ابزاری تبلیغاتی صحبت کنید ، در مورد تکنیک ها صحبت کنید ، خدمات آموزشی خود را تبلیغ کنید یا حتی فقط در مورد قدردانی از هنر صحبت کنید. این پیشنهاد شماست و می توانید در مورد آنچه می خواهید صحبت کنید.آنچه ارائه های شما را از هم جدا می کند این است که برای آثار هنری شما یک برند ایجاد می کند. مردم می توانن
سلام بچه هاااا
بعد از دو هفته ی خیلییییی شلوغ و پردردسررررر برگشتم پیشتون تا کلی باهاتون صحبت کنم...
عروسی من نزدیکه و به همین خاطر این چند روز مدام دنبال کار ها و خرید و اینا بودم...
به همین خاطر چند روز کم کار بودم تو نوشتن و....
ولی از دیشب همه چیز تغییر کرد..
با رستا و زهرا تصمیم گرفتیم تو هئف های مشترکی که داریم انشالله بترکونیم...
با خودمون گفتیم مگه ما از فلانی و فلانی چی کم داریم که ضعیف تر از اونا داریم کار میکنیم؟
آدم یا وارد کاری نمیشه یا ا
من مسعود عبدالهی هستم. متولد یک روز بهاری در اوایل دهه هفتاد خورشیدی در تهران. علاقه‌مند به خلق هرچیزی که باعث تغییر در هر بُعدی از زندگی میشه. از کودکی به مطالعه کردن و صحبت کردن در مورد افکارم علاقه‌مند بودم. شاید بشه گفت اغلب، با کمک صحبت کردن فکر می‌کنم...ادامه متن در ویلاگ شخصی
سامان قدوس هافبک تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه آمیان فرانسه روز گذشته به مدت ۴ ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شد.
قدوس به دلیل نقض قوانین نقل و انتقالات و پیوستن وی به آمیان فرانسه این بازیکن را ۴ ماه محروم کرده است.
بازیکن ملی‌پوش در تابستان ۲۰۱۸ در حالیکه ابتدا با با توافق باشگاه اوسترشوندس با اوئسکا اسپانیا قرارداد بست. اما بعد از مدتی راهی فرانسه شد و به عضویت آمیان درآمد. به همین خاطر اوئسکا به فیفا شکایت برد که فیفا تیم اسپانیایی ر
برای قهوه سرد و غذای شب مانده
برای دیدن صدباره ی پدر خوانده
برای آن ها که در تنت مرور شدند
به خاطر آنهایی که از تو دور شدند
به خاطر غزل گیر کرده در دهنت
برای مرده ی جا مانده زیر پیرهنت
برای چاقو دادن به دست های جدید
برای دوست شدن با شکست های جدید
به خاطر همه گریه های نیمه شبی
خدای گم شده در چند جمله عربی 
برای خاطر شعر، این دکان رنگ رزی
برای این ادبیات فاخر عوضی 
به رقص مرگ میان تنت ادامه بده
نفس بگیر و به جان کندنت ادامه بده
حالم گرفته س..نمیدونم به خاطر ازدواج هم اتاقی و دوستمه! آخه میدونین که،دخترا وقتی ازدواج میکنن دوستای نزدیکشون ضربه میخورن اینقد که فراموش میشن از جانب فردِ ازدواج کرده.نمیدونم به خاطر پروپوزالِ بخش بهداشتمه که از طرف استاد رد شده موضوعش و فردا باید از بخش روانم بزنم برم ببینمش و التماس که تولوخودا همینو قبول کن یه نمره رد کن برامون خلاص شیم.این وضعیت هم تقصیر هم گروهیمه که به خاطر اینکه به جای نود تومن هفتاد تومن هزینه کنیم ،کسی که من پیدا
من برخی از دوستان هنرمندم را می شناسم که میزبان برنامه های رادیویی آنلاین رایگان در BlogTalkRadio.com هستند. شما می توانید در مورد هنر خود به عنوان یک ابزار تبلیغاتی صحبت کنید ، در مورد تکنیک ها صحبت کنید و خدمات مربیگری خود را تبلیغ کنید یا حتی فقط در مورد قدردانی از هنر صحبت کنید. این برنامه شماست و می توانید در مورد هر چیزی که می خواهید صحبت کنید.آنچه در مورد نمایش شخصی شما جالب است این است که مارکی را برای تجارت هنری شما ایجاد می کند. مردم می توانن
از زمان تولد به دختران آموزش داده می شود که باید خیلی از مسائل را رعایت کنند. مخصوصا در فرهنگ ایرانیان صحبت حتی در مورد مسائل جنسی در بین دختران زشت است و اگر دختری بخواهد در مورد نیازهای جنسی خود صحبت کند، پسندیده نمی باشد. بنابراین در اکثر مواقع کسی که برای رابطه جنسی پیش قدم می شود، مرد است و در برخی مواقع زنان سکس و خواسته های جنسی خود را مطرح نکرده و با بی میلی و گاهی اجبار او را در این ارتباط مشایعت می کنند.
ادامه مطلب
هنگام صحبت از هدفون ، من مطمئن هستم که بسیاری از شما می دانیم که کمپانی هایی مانند سونی با قیمت های گزاف بر بازار هدفون تسلط دارند. با این حال ، ما در این مقاله در مورد سونی صحبت نخواهیم کرد ، در مورد یک مارک مناسب تر با قیمت مناسب فکر کنید. Cowin …The post E7 Cowin Review – حذف نویز کار خوبی را انجام می دهد! appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3d0kT89
مشاهده مطلب در کانال
دیروز چند بسته شلوار رو آوردم جهرم که بدم تحویل یکی از اقوام حسابدارمون، حوالیِ آدرس ایستادم که دیدم سه تا بچه ی قد و نیم قد دارن بازی می کنن. زنگ زدم به حاجی و آدرس و مشخصات دقیق تر گرفتم که تقریبا مطمئن شدم سه تا بچه ی عزیز، بچه های فرد مورد نظر هستن. از ماشین پیاده شدم ولی باز برای اطمینان هم از دو سه تا خانم که همون جا مشغول صحبت بودن آدرس خونه ی فرد مورد نظر رو جویا شدم.
همین طور که صحبت می کردیم یکی از بچه ها هم به جمع ما اضافه شد، یه جورایی ط
تصور کنید که در یک مهمانی خانگی حضور دارید وناراحت هستید، سردرد دارید و تصمیم می‌گیرید برای مدتی تنها در یک اتاق‌خواب استراحت کنید. عمه شما که می‌خواهد با شما صحبت کند، در این حال با عصبانیت به او می‌گوبید که فقط می‌خواهید تنها باشید، و او هم به خاطر رفتار بد شما به شما فشار می‌اورد.
ممکن است دفعه بعد که به سراغ شما می‌آید، این ناراحتی در دلتان مانده باشد و یا حتی ممکن است سر او جیغ بکشید. اما آیا شما با این کار احساس راحتی خواهید کرد؟ نه ،
آزمون روانشناسی 
هر سوال این آزمون را با دقت مطالعه کنید و ببینید هر مورد به چه میزان شخصیت شما را توصیف می‌کند:

۱ -افرادی که هر از گاهی مرا می‌بینند، مسائلی از قبیل: اینکه «من کجا زندگی می‌کنم» یا «علاقه مندی هایم چیست» را فراموش می‌کنند.  الف: همیشه ب: معمولاً ج: به ندرت   ۲ -مردم مرا به خاطر علایق، باور‌ها و طرز لباس پوشیدنم مسخره می‌کنند.  الف: همیشه ب: معمولاً ج: به ندرت   ۳ -هیچ کس نمی‌تواند مرا به خوبی به دیگران معرفی کند.  الف: هم

اگر در هنگام صحبت در مورد کار صحبت نکنید رابطه شما طولانی تر خواهد بود.

آب گرم زودتر از آب سرد یخ می زند.

دوستی هایی که به هفت سال برسد دیگر از بین نخواهد رفت.

انسان نمی تواند بیش از سه روز از دست کسی که دوستش دارد عصبانی باشد .

تلگرام  هرگز هک نمی شود مگر آنکه قربانی کاری را انجام دهد که هکر می خواهد، مثلا ارسال کد پنج رقمی.

پشه 27 دندان دارد.

اگر ساعت 7 صبح از ژاپن حرکت کنید ساعت 4:30 روز قبل آن به امریکا می رسید

ادامه مطلب
عنوان مطلب،اسم کتابیه که این روزها دارم میخونم نه به این خاطر که قصد بچه دار شدن دارم،بلکه به این دلیل که از چنین موضوعاتی خوشم میاد وصرفا به خاطر علاقه شخصیمه.
دو فصلش رو خوندم و دارم فصل سوم رو شروع میکنم.کتاب به زبان ساده و روان و بسیار قابل فهم نوشته شده.ترجمه ای که من میخونم از خانم فاطمه عباسی فر هست.جلد اولش در مورد موضوعاتی مثل کمک به کودکان برای درک احساساتشان،استفاده از همیاری،جایگزین های تنبیه،تشویق به استقلال شخصیت،ستایش و از ای
امروز ، شاید آخرین مکالمه یک ساعتمون بود . به مدت یک سال .
میخواد دوباره کنکور بده . رشته ریاضی و اهدافی که برای خودش ساخته . 
امروز جوری صحبت میکرد که انگار نمیخواست زمان تموم بشه و یکک نفر رو پیدا کنه باهاش صحبت کنه . گفت میره سالن مطالعه و انگار صحبت کردنامون یا قطع میشه یا محدود میشه به یک مکالمه ده دقیقه ای :( هر دو هفته :( دلم براش تنگ میشه :(
قدر رفیقای صمیمی و وفادارتون رو بدونین . 

+ راجع به بانک خارج و بانک ایران صحبت کردیم
+ در مورد تهران صحبت کردیم و راجع بهش نقدی عرض کردیم
+ به شهرداری گیر دادیم
+ کمی در مورد موبایل ها و سرنوشتشون صحبت کردیم.
+ و این قسمت موزیک ها لینکشون قرار داده نمیشن 
دریافت نسخه اصلی  -  دریافت نسخه کم حجم
تصمیم گرفتم از این به بعد کارای متفرقه انجام ندم در عوض تمرکزم رو بزارم روی کارهایی که واقعا دلم میخواد انجام بدم پس خداحافظ روبان دوزی، خیاطی، رقص، چت و از این مزخرفات که واقعا برام دغدغه شده و به شدت افسرده ام میکنه .
عوضش میخوام چند تا کار رو حتما انجام بدم ...
کتاب بخونم حداقل روزی نیم ساعت .
بنویسم حداقل روزی یک متن.
آشپزی کنم حداقل سه بار در هفته.
کلاس شنا برم!(تا حالا نرفتم ،فقط به خاطر کمرم میخوام برم) حداقل یک بار در هفته .
دندون پزشکی برم.
دوستت دارم...
به سان یک دیوانه، به سان یک سرباز 
به سان یک ستاره سینما 
دوستت دارم، به سان یک گرگ، به سان یک پادشاه 
به سان انسانی که من نیستم 
میدانی من اینگونه دوستت دارم
تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارم
تو را به خاطر عطر نان گرم
برای برفی که آب می شود دوست می دارم
تو را برای دوست داشتن دوست می دارم
تو را به جای همه کسانی که دوست نداشته ام دوست می دارم
تو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارم
برای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریخت
لبخند
طرز تهیه هات‌چاکلت
هات چاکلت یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌های کافی‌شاپی در تمام فصول سال است. با این‌همه وقتی در مورد هات چاکلت یا شکلات  داغ صحبت می‌کنیم سرمای زمستان بیشتر به دل‌مان می‌چسبد. فرق هات چاکلت یا همان شکلات داغ را با کاکائوی داغ می‌دانید؟ این را به آن خاطر می‌گوییم که در بسیاری از کافی‌شاپ‌ها به جای شکلات داغ، یک فنجان کاکائو داغ به دست شما می‌دهند و شما تصور می‌کنید که دارید هات چاکلت نمی‌خورید و یک جای کار می‌لنگد.

از ازل، خواب عشق با آمدن تو تعبیر می شود.
محبت با اجازه تو از کلبه عشق خارج می شود.
صداقت با یاد تو محکم تر گام بر می دارد
و 
احساس با نسخه تو برای آدمیان تجویز می شود.
مادرم ...
ای زیباترین زیبایی عالم ...
ای الفبای وجود من ...
ب خاطر ساعاتی که مرا با خود حمل میکردی 
ب خاطر ساعاتی که مراقب من بودی
از تو سپاس گزارم 
و
ب خاطر مهر مادرانه و نابت
ب خاطر بهشتی که فقط خداوند قیمتش را می داند 
برایم دعا کن ...
دعا کن که در بحبوحه پلیدی ها و ناملایمات روزگار دست
دوره مکالمه سطح پیشرفته برای زبان آموزانی است که در آزمون استرنی قصد قبولی با اطمینان خاطر هستند. اینگونه زبان آموزان محترم به مکالمه تسلط دارند، با واژگان این سطح تسلط کامل دارند و اکنون سعی دارند در سریع ترین حالت ممکن مکالمه خود را سرعت دهند و به طور دقیق مکالمه را تقویت کنند. زبان آموزان در این دوره با متد پیشرفته و بین المللی دو به دو شروع به صحبت می کنند و در ارتباط با موضوعات مختلف صحبت می کنند. این دوره آموزشی مکالمه به همه متقاضیان ش
آبجی نبودی امسال سفره هفت سین نداشتیم سال تحویل هم نگرفتیم ... به خاطر کرونا همه جا بسته بود نتونستیم بیایم پیشت ...
به هر کی پیام داد مودبانه جواب دادم و تشکر کردم به خیلی ها هم گفتیم لباس مشکیشون رو در بیارن خودم هم جز با دو نفر صحبت نکردم و غر نزدم ...
مامان بابا حالشون خوب نیست امیر علی رو هنوز ندیدیم تو که الان به خدا نزدیکتری از خدا بخواه خودش مشکلات رو بر طرف کنه ...
تو رو خدا من رو فراموش نکن ...
همین الان همسر و همتا و پسر کوچولوم سوار ماشین شدند تا برن ترمینال.
همتا برای حدود یک ساعت و نیم دیگه بلیط داره.
همدیگرو بغل کردیم و خدا حافظی کردیم.
بعد از رفتنش
نمی دونم چرا یدفعه حالم بد شد
دلم گرفت
یه غم عجیبی اومده سراغم که درکش نمی کنم
حس و حال خوبی ندارم
ناراحتم
نمی دونم به خاطر  چیه
یه غم عجیبی دارم
یخورده  وقت پیش با خواهرم صحبت کردم
می گفت مامان پاش خیلی درد می کنه
می گفت با مادرشوهر صحبت کرده و مادرشوهر گفته منم راضی نبودم گفتم منو کف
تشنه‌ی یک صحبت طولانی ام. 
دلم حرف می‌خواهد، یک هم‌صحبت، یک نگاه و یک لبخند، یک مهر که از چشمان کسی توی دلم سُر بخورد، می‌خواهم عاشقی کنم و مهر بورزم و بپیچم و حسی غلیظ را تجربه کنم.
اما اگر راستش را بخواهی اسماعیل، اینجا مجال غلظت نیست.

مصاحبه با دکتر کلانتر هرمز فوق تخصص جراحی پلاستیک، رو نگاه می‌کردم. رئیس موسسه‌ی خیریه‌ی مرهم:) که به صورت داوطلبانه و رایگان، صورت‌هایی که به طور مادرزادی دفورمیتی دارن و از پس هزینه‌ها برنمیان رو عمل میکنن. خیلی برام دوست داشتنی و تاثیرگذار بود دیدن فردی که تا تهِ تهِ راهی که من هنوز شروع نکردم رو رفته و حالا داره با اطمینان خاطر گوشه‌ای ازش رو تعریف میکنه ، از لبخند مریض‌ها و برق چشم‌هاشون میگه که شنیدنش، قند رو تو دل من آب می‌کرد! ای
شیوانا گوشه ای از مدرسه نشسته و به کاری مشغول بود و در عین حال به صحبت چند نفر از شاگردانش گوش می داد. یکی از شاگردان ده دقیقه یک ریز در مورد شاگردی که غایب بود صحبت کرد و راجع به مسایل شخصی فرد غایب حدسیات و برداشت های متفاوتی بیان کرد. حتی چند دقیقه آخر وقتی حرف کم آورد در مورد خصوصیات شخصی و خانوادگی شاگرد غایب هم سخنانی گفت. وقتی کلام شاگرد غیبت کن تمام شد، شیوانا به سمت او برگشت و با لحنی کنجکاوانه از او پرسید: بابت این ده دقیقه ای که از وقت

یک روز خانم مسنی با یک کیف پر از پول به یکی از شعب بزرگترین بانک کانادا مراجعه نمود و حسابی با موجودی 1 میلیون دلار افتتاح کرد. سپس به رئیس شعبه گفت به دلایلی مایل است شخصاً مدیر عامل آن بانک را ملاقات کند. و طبیعتاً به خاطر مبلغ هنگفتی که سپرده گذاری کرده بود، تقاضای او مورد پذیرش قرار گرفت. قرار ملاقاتی با مدیر عامل بانک برای آن خانم ترتیب داده شد. پیرزن در روز تعیین شده به ساختمان مرکزی بانک رفت و به دفتر مدیر عامل راهنمایی شد. مدیر عامل ب

رسول خدا (صلی الله علیه و آله):ای بندگان خدا، به خاطر خدا دوست داشته باشید و به خاطر خدا غضب کنید، به خاطر خدا یاری کنید و به خاطر خدا دشمنی کنید،همانا به ولایت الهی نمی رسید مگر اینکه چنین باشید و طعم ایمان را نمی چشید مگر اینکه اینچنین باشید.صفات الشیعه، ص45.
مغزم درحال ترکیدن است. از دیروز در ذهنم دارم با شخصی صحبت می‌کنم. هی صحبت می‌کنم، هی صحبت می‌کنم و صحبت‌هایم تمامی ندارند. دیشب خوابم نبرد، چون با او حرف می‌زدم. صبح که بیدار شدم، هر لحظه جملاتی در ذهنم ساخته می‌شد. یک مکالمه‌ی ذهنی را می‌نوشتم، حس می‌کردم، یک مکالمه را زندگی می‌کردم و دوباره از اول. دوباره با کسی در ذهنم حرف می‌زدم. حرف‌هایی که مدت‌ها بود پوسیده بودند. حرف‌هایی که حالا فقط در یک روز خاص می‌توانستم تخلیه‌شان کنم. و در

قبل از ماساژ بافت عمیق ، در مورد مناطق مشکل خود با درمانگر خود صحبت خواهید کرد. ماساژ بافت عمیق می تواند کاملاً بدن باشد یا فقط روی یک ناحیه متمرکز شود. شما شروع به دروغ گفتن روی پشت یا معده و زیر یک ورق می کنید. تعیین سطح آستری شما بر عهده شماست.
ماساژ بافت های عمیق به عنوان یک ماساژ آرامش بخش سنتی تر شروع می شود. بعد از گرم شدن ماهیچه ها ، ماساژ درمانی شما شروع به کار عمیق در قسمت های مشکل دار شما خواهد کرد.
علاوه بر کف دست ، نوک انگشتان و انگشت
میون این همه جایی که کار کردم کمتر ... یا بهتره بگم هیچ جا این محیط کار رو تجربه نکردم..
جایی که میتونی با یکسری ادمها حس هم خانواده بودن پیدا کنی 
میتونی درددل کنی و درددل بشنوی 
کمک کنی مشکلات حل بشه.. و حتی اگر حل نشه میتونی همراهی کنی و کمی از درد مشکل رو تو به دوش بکشی!
امشب با یکی از بچه ها صحبت میکردم و هماهنگ میکردم بره سر نمایشگاه وایسه که یهو عصبی گفت الان نمیتونم تصمیم بگیرم تمرکز ندارم..
فکر کردم برای درسهاش هست گفتم خب پس ولش کن خودم می
تصور کنید که در یک مهمانی خانگی حضور دارید وناراحت هستید، سردرد دارید و تصمیم می‌گیرید برای مدتی تنها در یک اتاق‌خواب استراحت کنید. عمه شما که می‌خواهد با شما صحبت کند، در این حال با عصبانیت به او می‌گوبید که فقط می‌خواهید تنها باشید، و او هم به خاطر رفتار بد شما به شما فشار می‌اورد.
ممکن است دفعه بعد که به سراغ شما می‌آید، این ناراحتی در دلتان مانده باشد و یا حتی ممکن است سر او جیغ بکشید. اما آیا شما با این کار احساس راحتی خواهید کرد؟ نه ،
چند کاری که من خودم انجام میدم و حالم حداقل یه پله بهتر میشه را برای شما می‌نویسم:
خواندن چند صفحه از یه کتاب
خواندن شعر
خواندن یه داستانک که حال خوب کن باشه
پیاده روی و قدم زدن
نگاه کردن حیوانات و بازی آنها
خلوت کردن و صحبت با خود
نوشتن در مورد حالمون که چرا بد شده و چطور می‌تونم اون را بهتر کنم
صحبت با یه دوست قدیمی
پرداختن به کاری که دوست داری (من خودم کار با کامپیوتر و نقاشی)
شما چکار می‌کنید که حالتون بهتر بشه؟ برام بنویسید

چند وقته افراد مختلفی باهام تماس می گرن و راهنمایی می خوان. افراد تعددی که مشکلاتی دارن و یا خانمهای اول که قصد دارن وارد تعدد بشن و می خوان مخالفت با حکم خدا نداشته باشن و ...

در مورد زندگی تعددی قبلا هم گفتم. اگر افراد بخاطر خدا زندگی کنن خیلی خوب و راحته. من با همتا اصلا مشکلی ندارم با هم خیلی خوبیم. اگر چه گاهی موارد خیلی ریزی لحظه ای ناراحتم می کنه یا ممکنه همتا رو ناراحت کنه . مثلا تشکر کردن همسر از  همتا فقط در کاری که هر دو در حال انجام
دوستمان آمد و گفت «تولا میگه میخواد بدون خدافظی بره.مگه چی بهش گفتی که یهو اینجوری شد؟بابا آدم باش دیگه داری گند میزنی توو همه چی.امشب یه چیزایی حس کردم.فکر میکنم اونم یه حسایی بهت داشته باشه.گند نزن»
اصلا واضح نبود که چه دارد میگوید.من کار اشتباهی نکردم.
آخر شب با تولا صحبت کردم.یک پیام بلند و بالا فرستاد و من هم منطقی و خوب صحبت کردم.بهتر شده ایم.فردا لب ساحل قرار است هم را ببینیم تا صحبت کنیم
ساعت ۰۵:۳۰ است و من چهار ساعت است دارم فکر میکنم آی
من واقعا نمیتونم تحمل کنم و اذیت میشم..بنابرین ترجیح میدم با کسی در مورد حالم صحبت نکنم..یعنی در واقع باید بگم هرچی تا الان صحبت کردم بسّه. این موضوعو با بحث عوالم سه گانه انسان که استاد تازه گفته؛تونستم الان توضیح علمی!!!(اعتماد نکنیدا یوقت : دی)بدم وگرنه قبلا فقط میدونستم خوشم نمیاد حرف دلمو زیاد به دوست و رفیق و اشنا بگم..البته الان معمولا وقتی با کسی درد و دل میکنید بعد از ورود حرفها از گوشش؛نمیزاره وارد عالم ذهنش بشه و از گوش دیگر خارجشون م
واقعا امیدوارم اون روزی که برای خودم کسی شدم، بگم همه اینا به خاطر یه مقاله طولانی مزخرفی بود که درباره برنولی ترجمه کردم و یه گزارش‌کار اضافه ای که به اجبار نوشتم. وگرنه واقعا نمی‌تونم هضمش کنم که چرا وقتی همین الان رسیدم خونه، باید صدبرابر مریم کار کنم و نمره رو تماما باهاش شریک شم. شاید شریک هم نه. باید تقدیمش کنم فقط! اونم در چه شرایطی؟ وقتی دقیقا ۵ونیم فصل از کمپبل و ۶فصل از پتروچی عقبم و ترم دو روز دیگه تموم میشه و وسط ابروهام هم دراومد
خب در این تمرین می‌خواهیم در مورد ساخت اولین تبلیغتون در گوگل ادوردز صحبت کنیم. زمانی که بر روی گزینه‌ی سابمیت برای اولین کمپینتون کلیک کردید، به این صفحه فرستاده می‌شید و باید اسم گروه تبلیغاتی‌تون رو بگید همون‌طور که در این مورد صحبت کردیم، باید دقت بسیار ویژه‌ای رو بر روی این گروه تبلیغاتی بگذارید ما دوباره می‌ریم سراغ همون مثال کفش‌های قرمز و می‌خوایم روی تبلیغ متنی باقی بمونیم.
ادامه مطلب
۱-روان و پیوسته صحبت کردنبه طور کلی و در زبان های مختلف اولین معیار برای خوب صحبت کردن چیست؟ واضح است که مهم ترین معیار روان و بدون تپق صحبت کردن است. روان صحبت کردن یعنی این که شما بتوانید بدون مکث و پشت سرهم حرف بزنید. برای مثال زمانی که شما به زبان مادری تان صحبت می کنید بین دو جمله یا بین دو کلمه در یک جمله بیش از ۵ ثانیه مکث ندارید.
با این وجود ممتحن آیلتس بین صحبت های شما دنبال سرنخ می گردد تا روان صحبت کردن شما را بررسی کند. این معیار ها یا
نظر من
این کتاب برای افراد کارآفرین  و ایده پرداز مناسب تر است،در این کتاب از تکنولوژی و سرعت پیشرفت علم صحبت شده است.در مورد نحوه ی بازاریابی و تکنیک های آن صحبت شده است.در مورد این که چه طور ذهن خلاق پرورش دهیم روش هایی رو معرفی کرده.اوایل کتاب شاید کسل کننده باشد اما از وسط ب اخر جالب تر و مطالب کاربردی تر می شود.
چکیده ای از کتاب نابغه ی دیوانه اثر رندی گیج    

به‌خاطر سین. که امروز زل زد توی چشمام و همه چی‌رو صادقانه گفت؛ زل زد بهم و حقیقت رو -هرچه‌قدر بد و نابود- کوبید تو صورتم. به خاطر سین. که شجاعتش رو بهم داد و یادم داد که باید دستمال ببندم دور چشمام و چشم‌بسته، «فقط و فقط برم».
گُفت دَردُ دِل کُن که سَبُک شویامّا به جُرمِ بلایشفسون ریختدِل از افسار شِکاندسنگینی اوفتاد و دردُ دِل رابه که گویم که خیالِ حیله مکند؟دردُدِل کردمرنج ،سَبُک بودافسارِ دِلم به همان بند ِ سبُک خاطر آسوده بود..از بلایی که حدس زدمبر دلم نشستای یار دیگر صحبت از بلا مکنتلقینِ بَد کجا و جادو ی حُقّه بازان کجا؟این راه را سخت است و غریبباید خوش داشتو همه جا دَرَش به خُدای سازنده اش اعتماد داشت..دردِ دَردُدِلی بر دِلم نشست که..من از درد گفتم و قاضی ک
سلام
من خیلی تلاش کردم،
صادقانه صحبت کردم،
از اعماق وجودم صحبت کردم،
غرورم را زیر پا گذاشتم،
خواهش کردم،
از نیازهای طبیعیم که خدا در درونم قرار داده صحبت کردم،
نیاز به دوست داشتن،
نیاز به دوست داشته شدن،
و...
ولی...
خصوصی ترین مساله زندگیم را گفتم،
ولی...
خب دیگه...
ولی من هنوز هم امیدوارم.
من به معجزه های خدا باور دارم.
من به غافلگیر شدن توسط خدا ایمان دارم.
من میدونم که خدا بهترین فرصت ها و بهترین راه ها را سر راهم قرار خواهد داد.
باز هم صبر میک
نحوه صحبت با همسر اغلب چالش‌هایی را برای زوجین به همراه دارد. نداشتن مهارت‌های ارتباطی مناسب یکی از دلایل اختلافات بین زن و شوهر است. بسیاری از زوجین علارغم علاقه‌ای که نسبت به یکدیگر دارند نمی‌دانند چطور با هسمر خود به شیوه‌ای صحیح صحبت کنند و یا واکنش‌های ناسازگارانه از خود نشان می‌دهند. صحبت با همسرتان به صورتی که در کلامتان محبت، احترام و درک وجود داشته باشد، به نزدیک شدن شما به یکدیگر کمک خواهد کرد. اما برای داشتن چنین مکالمه‌ای
همه چیز را میشه دوست داشت
مثلا ...
درخت را
نه به خاطر میوه اش،به خاطر سایه اش که بر سر دوست و دشمن می افکنه
دیوار را
نه به خاطر بلندی اش،برای اینکه هیچ وقت پشت آدم رو خالی نمی کنه
دریا را
نه به خاطر بزرگی اش، برای یک رنگی اش،
ادامه مطلب
شما نماز منید. پسرم خواهرت را خوابانده‌ام و حالا همین‌طور که یک دستم به گهواره توست و نیم‌نگاهم به چشمان خواب‌زده و نیمه‌بازت، می‌نویسم. حقیقت این است که شما عشق منید و همه وجودم و تماشایتان لذت‌بخش‌ترین تجربه دنیا، ولی هرچه برایتان می‌کنم به خاطر خداست. به خاطر او که مالک همه‌ٔ عالم است و سخی؛ که شما را به من بخشید. شمایی که دست هیچ بشری قادر به آفرینشتان نبود. زیبایان کوچک دوستتان دارم؛ بیشتر به این خاطر که عاشق خدایتان هستم. 
شما نماز منید. پسرم خواهرت را خوابانده‌ام و حالا همین‌طور که یک دستم به گهواره توست و نیم‌نگاهم به چشمان خواب‌زده و نیمه‌بازت، می‌نویسم. حقیقت این است که شما عشق منید و همه وجودم و تماشایتان لذت‌بخش‌ترین تجربه دنیا، ولی هرچه برایتان می‌کنم به خاطر خداست. به خاطر او که مالک همه‌ٔ عالم است و سخی؛ که شما را به من بخشید. شمایی که دست هیچ بشری قادر به آفرینشتان نبود. زیبایان کوچک دوستتان دارم؛ بیشتر به این خاطر که عاشق خدایتان هستم. 
 سلام دوستان 
یه هفته قبل عید با یکی از همکارانم آشنا شدم (هر دو نفر متولد 63 هستیم)، گویا یه سال پیش منو به ایشون معرفی کرده بودن، منتها چون شرایط کاری شون اوکی نشده بود نیومده بودن صحبت کنن ، تا اینکه امسال شرایط طوری شد که تو سرویس منو دیدن و بعد از دو بار دیدن از یکی از همکارهای خانم خواسته بودن با من صحبت کنن.
خلاصه قبل عید یه جلسه همدیگه رو دیدیم و خیلی هم خوب پیش رفت، بعد اون دیدار من بلیط داشتم ( هر دو نفر از یه شهر دیگه ایم) اون آقا پیام داد

ناگریز است گل از صحبت خار
چمن و باغ، بفرمان قضا است
نتوان گفت که خار از چه دمید
خار را نیز درین باغ، بهاست
چرخ، با هر که نشاندت بنشین
هر چه را خواجه روا دید، رواست
هر گلی، علت و عیبی دارد
گل بی علت و بی عیب، خداست
پروین اعتصامی

صحبت اصحاب عشق صحبت مستانه هاستاوج شهیدان عشق برکت پیمانه هاستدر طلب آمد دمی گشت عیان شمس ماجمله ی دیدار ها رحمت و لطف خداستگفت نمی خوانی ازآیه ی شکر و حضورگفتمش این آیه هادرک جمال شماستگفت نظر بر مجاز میکنی اندر سماءصاحب اعجاز هامطرب این ساز هاست
وقتی وارد کوپه شدم با اولین همسفرم آشنا شدم. اپتومتری می‌خواند یا به زمان ما بینایی سنجی. به نظرم جالب است چرا که تنها رشته پزشکی می‌باشد که هیچ تماس و تاچی با مریض وجود ندارد. کمی هم صحبت شدیم که همسفر بعدی از هم از راه رسید. فارغ التحصیل رشته فنی از دانشگاه صنعتی شیراز که الان کارهای پروژه‌ای انجام می‌دهد.
کم‌حرف تر شده بودم و بیشتر صحبت بین دو همسفر برقرار بود که نفر چهارم هم وارد شد. دانشجوی پزشکی که آرزوهای دور و درازی برای خود داشت. خب
طرز تهیه هات‌چاکلت
هات چاکلت یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌های کافی‌شاپی در تمام فصول سال است. با این‌همه وقتی در مورد هات چاکلت یا شکلات  داغ صحبت می‌کنیم سرمای زمستان بیشتر به دل‌مان می‌چسبد. فرق هات چاکلت یا همان شکلات داغ را با کاکائوی داغ می‌دانید؟ این را به آن خاطر می‌گوییم که در بسیاری از کافی‌شاپ‌ها به جای شکلات داغ، یک فنجان کاکائو داغ به دست شما می‌دهند و شما تصور می‌کنید که دارید هات چاکلت نمی‌خورید و یک جای کار می‌لنگ
شروع کردن صحبت یا درواقع سر صحبت رو باز کردن خیلی سخته،پایانش هم!
بیشترین تاثیرگذاری سخن هم در این آغاز و پایانه
اون وَسَطا که موتور فکرت داغ شده میتونی خوب بنویسی یا حرف بزنی!
خلاصه خواستم بگم نمیدونم الان دقیقا چی بگم :)
سلامی بعد مدت ها :)
واقعا دلم میخواد بعد از صحبت‌هایی که قراره شنبه اتفاق بیفته یه پشتیبان روحی داشته باشم.کاش میشد چند ساعت دیگه کنارم باشه بعد بره (واسه همیشه؟) نه به خاطر اینکه چیزی بینمون پیش بیادا، نه. فقط واسه وداع پایانی.ولی خب از اونجایی که خواسته‌های من فقط روی کاغذ برای سامر چایلد مهم بوده و نه در عمل، امیدی به برآورده شدنش نیست.شاید من توقع زیادی دارم از کسی که دیگه تو زندگیش نیستم. هم؟
مهارت حرف زدن در جمع:صحبت کردن در جمع و ارتباط برقرار کردن با دیگران حتی در مهمانی های خودمانی
و دوستانه برای بعضی از اشخاص مشکل دائمی باشد. اگر توانایی صحبت کردن در جمع را در خودتان تقویت کنید
مطمئن باشید رابطه اجتماعی موفق  خواهید داشت و میان دوستان دارای محبوبیت و جذابیت خواهید شد.

شیوه های تقویت توانایی حرف زدن در جمعنگاه خود را نسبت به صحبت کردن عوض کنیدپر اهمیت ترین مسئله ای که درباره صحبت کردن در جمع باید آن را مورد توجه قرار داد این
اگر بخواهیم در مورد دوربین های مداربسته و انواع آن صحبت کنیم می توان گفت که دوربین های مداربسته به غیر از اینکه تصویر خوبی در روز داشته باشد باید در شب هم تصاویر خوبی را ارئه دهد. وقتی بخواهیم در مورد انواع دوربینهای مداربسته صحبت کنیم باید آنها را تقسیم بندی کنیم و همانطور که در پست قبلی نوشتم تقسیم بندی های زیادی از نظر نوع  تصاویر دریافتی ، نوع انتقال تصاویر ، وضوح تصاویر ، شکل ظاهری و . . . وجود دارد و شاید مهم ترین و اولین نوع تقسیم بندی ای
خعلی ها صدف رو میشناسن و خعلی ها ب خاطر بیوتی بلاگر بودن و لوازم ارایش و مدل ارایش و اینا فالوش نمیکنن و ب خاطر خودش دوسش دارن :) ☝ کلن ظاهرش و وایب و ایمپرشنی ک به ما میده خعلی خوبه.حالا صدف رفته مراسم pride ک برای LGBTQ+ هاست و یه پست ازش گزاشته( @sadaf_beauty_diery)... برید کامنت های زیر اون پست رو ببینین.
مردم چند دسته شدن. گروه اول ب تفکرات و عقایدشون برخورده و فحش و ناسزا و تهش یه بلاک و انفالو هم بهش میگن و میرن. ی سریا خعلی محترمانه و یا غیر محترمانه شروع می
تا کنون در بخش اخبار و محتوای آموزشی روتای، در مورد اثرات و فواید
ماساژ درمانی به وفور صحبت کرده‌ایم. ماساژ منظم در طولانی مدت، در بهبود
سلامت جسمی و ذهنی و حتی روحی فرد بسیار موثر است و می‌تواند بسیاری از
اختلالات و مشکلات پیش آمده را حل و فصل کند و در کنارِ درمان، یک مکمل
ویژه باشد. دلایلی که باید ماساژ را ستود و به خاطر آن‌ها از ماساژ تشکر
کرد، بسیار گسترده و وسیع هستند، اما در این مقاله کوتاه قصد داریم 8 دلیل
را معرفی کنیم که ابتدای حر
ترس از تنهایی ...

یه روز یه کسی
گفت: صحبت های خود کوته کنید
پند را در جان و در دل ره کنید
گر کمالم با کمال انکار نیست
ور نیم این زحمت و آزار چیست؟
اگر فکر میکنید با شماست و میخواین مشارکت نکنید سخت در اشتباهید 
شما صحبت های خود را بکنید
ببینید عمو چقدر خوب میگه:
دریافت
در نتورک مارکتینگ وقتی یک نفر را بارها پیگیری کرده ایم و نتیجه ای نداده است، چه کار باید بکنیم؟در این پست در مورد این موضوع صحبت میکنیم.❗یک اشتباه بزرگبعضی
از نتورکرها میپرسند: "من یکی از دوستانم را 58 بار پیگیری کردم و به
روشهای مختلف با او صحبت کردم ولی حاضر نشد کار کند.باید به او چه بگویم؟"⁦⚠️⁩کاری که باید انجام دهید این است که دیگر به او چیزی نگویید! تقریبا آن بنده خدا را روانی کرده اید!
ادامه مطلب
نمیدونم دلیل واقعیش چیه !اما اینو میدونم هر چی میرم جلو تر تنهایی خودم رو بیشتر دوست دارم.
دلم میخواد بلند بلند درباره چیزایی که با هیچ احدی تا الان صحبت نکردم صحبت کنم و همینطور بلند بلند گریه کنم ... ولی هیچ وقت اون شخص پیدا نمیشه ...

+میدونم خدا هست :)
نمیدونم دلیل واقعیش چیه !
اما اینو میدونم هر چی میرم جلو تر تنهایی خودم رو بیشتر دوست دارم.
دلم میخواد بلند بلند درباره چیزایی که با هیچ احدی تا الان صحبت نکردم صحبت کنم و همینطور بلند بلند گریه کنم ... ولی هیچ وقت اون شخص پیدا نمیشه ...

+میدونم خدا هست :)
برای شروع هرکاری شناخت از آن کار همچنین کسانی که ما را در آن کار همراهی می کنند لازم و ضروری بوده و به موفقیت ما کمک می کند. همانطور که میدانید زمانیکه همکاران ما در انجام کاری خوب نبوده، ما را از مسیر آن کار خارج می کند بنابراین شناخت از آن ها لازم می باشد تا مابه نتیجه ای موفقیت آمیز برسیم.
با توجه به مثال ملموس بالا، زندگی و آغاز به آن هم همینگونه می باشد. برای شروع یک زندگی و سپس رسیدن به موفقیت در آن شناخت از کسی که ما را در این مسیر به عنوان
بسم الله

امشب مستند "نان گزیده ها" راجع به کارگران هپکو رو دیدم و بغض کردم.اولش بغضم به خاطر روزهای خوبِ از دسته رفته ی این خاک به خاطر دزدی های ناتموم این آدم ها بود.ولی بعدش بغضم به خاطر ناتوانی خودم بود.که انگار هیچ کاری از دستم برنمیاد و فردا صبح همه ی این ها از یادم میره.از یادم میره و انگار اصلا وجود نداشته.میرم گم میشم تو زندگیِ پر از هوس و لذتِ خودم.انگار نه انگار که کلی آدم همین امشب شب رو با عذاب گذروندن و من هیچ کاری براشون نکردم.یه جا
سلام به تمامی خوانندگان قدیمی و جدید وبلاگ عاشق خداخوبید انشاالله؟امروز میخوام در مورد یک جنبهء عشق باهاتون صحبت کنم اما قبل از اون...عشق تفاسیر زیادی داره و بنا به تجربه افراد متفاوت هستش و خیلی ها از جمله بنده معتقدند که عشق واقعی رو خدا نسبت به مخلوقاتش داره و یا میتونم عشق پدر و مادرها رو نصبت به فرزندان رو مثال بزنم که اکثراً اون رو حس کردیم و حتی این عشق در بین حیوانات هم دیده میشه این ٢ نوع عشق رو میتونیم راحت احساس کنیم و به دست بیاریم
سال دوم دبیرستان بود که به خاطر معلم ریاضی نه چندان محبوبمان ، به طور کلی از ریاضیات متنفر شدم. البته ناگفته نماند که از همان دوران ابتدایی زمانیکه مادرم کتابهای قطور تست ریاضی را برایم میگرفت تا در امتحانات مدارس تیزهوشان موفق شوم، حس خوبی به این درس نداشتم و یادم هست همیشه با شنیدن نام ریاضی، استرس سرتاسر وجودم را فرا میگرفت اما کم کم سعی کردم برای مطالعه این درس در خودم علاقه ایجاد کنم. که این ایجاد علاقه در من جواب داد و باعث شد که در دور
جهان جای عجیبیه. این که میگن زمین گرده واقعا درسته. همین چند تا پست قبل بود که من اینجا رفتم بالای منبر و باد به غبغبم انداختم و گفتم من نمیخوام اینجا راجع به کرونا صحبت کنم!
خب یکی نیست به من بگه دختر ناحسابی! تو راجع به اون صحبت نکنی دلیل میشه اون هم راجع به تو صحبت نکنه؟! نه واللا! دلیل نمیشه :|دیشب یکی از نزدیکانم زنگ زد و گفت تست کروناش مثبت شده :| بله من هم همینقدر پوکرفیس‌طور پشت تلفن اطراف رو نگاه کردم. این فرد مذکور متخصص داخلی‌ه. بعد جال
اگر بخواهیم در مورد دوربین های مداربسته و انواع آن صحبت کنیم می توان گفت که دوربین های مداربسته به غیر از اینکه تصویر خوبی در روز داشته باشد باید در شب هم تصاویر خوبی را ارئه دهد. وقتی بخواهیم در مورد انواع دوربینهای مداربسته صحبت کنیم باید آنها را تقسیم بندی کنیم و همانطور که در پست قبلی نوشتم تقسیم بندی های زیادی از نظر نوع  تصاویر دریافتی ، نوع انتقال تصاویر ، وضوح تصاویر ، شکل ظاهری و . . . وجود دارد و شاید مهم ترین و اولین نوع تقسیم بندی ای
روز به روز خاطر مبارکمون رو باید آزار بدیم که خاطر نامبارک دیگران و اطرافیان از حرفامون، کِردارمون و افکارمون رنجیده نشه.
کِی برسه اون روزی که بیخیال تموم این مسخره بازیا بشم و بزنم به سیم اول و آخر و برم که خودم باشم و خودم و خاطر مبارک همایونیم اصن.
این که توییترم دارن به حرم سرا و میکده شون تبدیل میکنن از عوارض روشن فکری و آزادی بیانشونه.
بریم که برا آزمون آزمایشی ارشد که جمعست آماده شیم.
ن پایستگی صحبت کردن من :
ص واقعی ۱ + ص مجازی ۱ = ص واقعی ۲ + ص مجازی ۲
( ص = صحبت کردن )
درنتیجه به همون نسبت که از صحبت کردنم در دنیای واقعی کم میشه، به صحبت کردن در دنیای مجازی اضافه میشه :|
می‌دونم دیگه دارم زیادی چرت و پرت میگم :/ شما فقط به اون خط اول توجه کنید :/

خعلی ها صدف رو میشناسن و خعلی ها ب خاطر بیوتی بلاگر بودن و لوازم ارایش و مدل ارایش و اینا فالوش نمیکنن و ب خاطر خودش دوسش دارن :) ☝ کلن ظاهرش و وایب و ایمپرشنی ک به ما میده خعلی خوبه.حالا صدف رفته مراسم pride ک برای LGBTQ+ هاست و یه پست ازش گزاشته( @sadaf_beauty_diery)... برید کامنت های زیر اون پست رو ببینین.
مردم چند دسته شدن. گروه اول ب تفکرات و عقایدشون برخورده و فحش و ناسزا و تهش یه بلاک و انفالو هم بهش میگن و میرن. ی سریا خعلی محترمانه و یا غیر محترمانه شروع می
چون همیشه نگران فراموش شدنم.
من بقیه رو فراموش نمی کنم.هرگز کسی رو فراموش نکردم.چهره شون از خاطرم پاک میشه ولی خودشون همیشه در من می مونند.بدون چهره ای که موقع فکر کردن بهشون به خاطر بیارم.
نمی دونم من برای بقیه چی هستم.آیا غبار بی چهره ای از کسی هستم که روزی اونجا بود؟
و یا شاید هیچ چیزی نباشم.که امیدوارم این طور نباشه.
بزرگترین ترس من اینه که بلند شم و ببینم دیگه نیستم...و هیچ کسی نبودنم رو نبینه.
چون میخوام به خاطر سپرده بشم.چون میخوام اینجا ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها